Autoskla

K nejčastějším závadám na automobilech patří rozbitá či poškrábaná skla. To brání řidičům v plnohodnotném a bezpečném využívání jejich vozu. Výměna autoskla přitom není složitá. Nejsnazší je to v situaci, kdy má vůz čelní sklo pojištěno. Opravu vám rychle zajistí společnost Autosklo.cz. Objednat se můžete online!

Autosklo nejlevněji

Naše společnost nevyužívá sítě kamenných obchodů. Tím se nám podařilo snížit náklady a tím i koncové ceny pro zákazníky. Vaše sklo si můžete vybrat z online katalogu na stránkách www.autosklo.cz . Skla odebíráme přímo od prvovýrobců nebo z regionálního distribučního centra.

Přesklívání na místě podle výběru zákazníka

Velkou výhodou našich služeb je, že zasklení vozu vám naše firma Autosklo.cz provede buď přímo u vás, nebo v našich dílnách. Záleží jen na vaší volbě. Kromě výměn autoskel nabízíme také tónování a kódování autoskel, nebo prodej a montáž střešních oken. Zajišťujeme také dodávky příslušenství na výměnu skel pro dílny (lepidla, nářadí a jiné pomůcky)

Hlavní je bezpečnost

S poškozeným autosklem se jezdit nevyplatí. Ačkoliv se poškození může zdát nicotné, hrozí v dopravě riziko, že sklo praskne zcela a může tak dojít k tragédii. Naše společnost Autosklo.cz vám sklo vymění rychle, levně a navíc jsme schopni zajistit vám pojištění čelního skla a dokonce i vyřízení vzniklé škodné události s pojišťovnou.

Návrat do kategorie Auto-Moto

Autoskla
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu