Montáž LPG

Kvalitní serní firma přestaví váš vůz s co nejméně zásahy a automobil tak zůstane opticky takřka  bezezměn. Montáž LPG musí být velmi pečlivá, kvůli bezpečnosti. Zákazníci si po úpravě na LPG nejvíce cení nižších nákladů na provoz. LPG je k motoru také mnohem šetrnější a nevypouští do vzduchu téměř žádné CO2.

Výhody montáže LPG

Firma Levnelpg.cz vám zaručí, díky  modernímu sekvenčnímu systému vstřikování LPG MAGIC 2, nejen vysokou bezpečnost, ale též díky přesnému naladění řídící jednotky tak nenápadný přechod z LPG pohonu na benzín, že změnu ani nezaregistrujete. Navíc náklady na LPG pohon jsou poloviční, proto se vám investice do přestavby vozu velmi rychle vrátí na provozu.

Montáž LPG s individuální přístupem

Montáž se provádí individuálně dle typu a technických možností vozu a také podle individuálních potřeb zákazníka. Firma Levnelpg.cz  je známá svým profesionálním přístupem. Každý vůz před montáží LPG projde důkladnou kontrolu a až poté, na základě technických možností vozu a přání zákazníka, vybere LPG komponety vhodné pro montáž do daného vozu. Doba provedení je velmi krátká, řídí se počtem válců vozu. Čtyřválcový motor trvá pohý jeden den. Šestiválcový trvá  dva dny, stejně jako osmiválec. S dvanácti válci si počkáte pouhé dva až tři dny.

Montáž LPG za nejnižší ceny

Jakýkoliv zásah do motoru je nutné vždy svěřovat profesionálům. Stejně tak montáž LPG by měli provádět odborníci se zkušenostmi, kteří za svou práci ručí. Mezi ně se určitě počítá firma Levnelpg.cz, která vám navíc nabídne nejnižší ceny na českém trhu. Více informací získáte na kontakním emailu info@levnelpg.cz.

Návrat do kategorie Auto-Moto

Montáž LPG
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu