Japonské posuvné panely

S klidným srdcem se můžete zbavit zastaralých posuvných stěn, jsou tu totiž japonské posuvné panely! Nahlédněte na webové stránky www.kstyl.cz, na nichž se dozvíte vše potřebné o této skvělé stínící technice.

Vybírejte atraktivní dekorace japonských posuvných panelů

Japonské posuvné panely tvoří souvislou stěnu, se kterou lze snadno a libovolně posouvat. Tento typ stěn získává u našich zákazníků na oblibě. Design studio Kstyl Kladno vám nabízí prodej japonských posuvných panelů podle vašich představ, ale také vypracování návrhů s možnou realizací a montáž samotných panelů ve vašich interiérech.

Poznejte eleganci japonských posuvných panelů

Využitím roletoviny na japonských posuvných panelech získáte maximální stínící efekt. Japonské posuvné panely přináší jedinečně zpracovaný systém pro rozdělení místností. Využijte tuto skvělou možnost pro členění velkých ploch objektů díky pružným pojezdům, které vám umožní posouvání přes rohy pokojů.

Japonské posuvné rolety od Kstyl Kladno

Originální, netradiční varianta zastínění z dálek orientu, to jsou japonské posuvné panely z nabídky www.kstyl.cz. Japonské posuvné panely jsou zavěšeny na hliníkové ploché liště. Snadnou manipulací posouváním lze stahovat panely od středu, celkově, či ke stranám. Pořiďte si i vy japonské posuvné panely od Kstyl Kladno za skvělé ceny!

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Japonské posuvné panely
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu