Rolety do oken

              Hledáte-li něco nového a zajímavého k zastínění Vašich oken, skvělým tipem právě pro Vás jsou rolety do oken. Jejich velký výběr se uplatní v každém interiéru a s jejich funkčností budete nadmíru spokojeni. Zvolte rolety do oken od společnosti Kstyl a nebudete chtít měnit.

Představujeme jedinečné rolety do oken

             Bambusové. Jutové. Látkové. Dřevěné. Římské. Venkovní. Rolety do oken – fenomén dnešní doby, který si našel místo ve spoustě domácností. Tyto a další typy rolet do oken si můžete pořídit i do té své právě u nás. Nebojte se novinek a zkuste něco, co Váš byt, dům a jiné prostory projasní a zároveň zabrání slunečnímu svitu. Čerpejte přes průhledné okrasné římské roletky sluneční paprsky nebo jim zabraňte s roletami do oken z neprůsvitných textilií a tmavších odstínů či vzorů.

Rolety do oken trochu jinak

             Výběr rolet do oken od design studia Kstyl je nepřeberný. Zajímavým výrobkem jsou také rolety do oken venkovní. Tyto venkovní rolety do oken zabrání před nepříznivými vlivy zvenčí, mají výborné izolační vlastnosti a snadno se omývají. Rolety venkovní jsou výhodou pro hospodyňky – díky venkovní roletě není třeba okno tak často umývat. A to stojí za uvážení!

Chytře s venkovní roletou do oken

             Novinkou je venkovní roleta SunStop. Tato venkovní roleta do oken zabraňuje proniknutí většiny tepelného slunečního záření, ve Vaší domácnosti tak nedochází k nadměrnému ohřívání interiéru. Roleta však propustí dostatečné množství denního světla, nemusíte se tedy bát celkové izolace od okolního světa. Zaručen máte také průhled ven. Nezní to lákavě?

                                             Naše nabídka rolet do oken čeká na Vaše nahlédnutí!

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Rolety do oken
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu