Vertikální žaluzie

          Zatemněte a vkusně ochraňte své soukromí pomocí moderních stínidel – těmi jsou vertikální žaluzie prováděné ve třech typech. Použití vertikálních žaluzií z nabídky design studia Kstyl je vhodné nejen do kancelářských a jiných firemních prostor, ale stává se oblíbeným také v domácnostech.

Vyberte perlu mezi vertikálními žaluziemi

          Současné vertikální žaluzie Vás překvapí svou hravostí, různorodostí, snadným ovládáním a hlavně – nepřestanou Vás bavit. Vertikální žaluzie můžete pořídit a svůj interiér tak zkrášlit ve třech provedeních lamel – látka, plast a dřevo. Do každé místnosti můžete tak zvolit to nejvhodnější! Naše kolekce látkových lamel Vás doslova nadchne – obsahuje 90 látek nejrůznějších struktur a barev! A tomu se říká výběr. Na Vás je jen sladit lamely s Vaším příbytkem a dotvořit z něj svůj vlastní svět.

Kvalitní vertikální žaluzie ve třech typech

          Látky vertikálních žaluzií můžete zvolit od světlých až po tmavé, podle potřeby zatemnění. Absolutní ochranu před světlem Vám však zaručí vertikální žaluzie plastové. Ty neztrácí svou původní barvu, jsou ohnivzdorné a skvěle omyvatelné. Pokud chcete Vašemu interiéru navodit pocit komfortu společně s prvkem přírody, nesmí Vám chybět vertikální žaluzie dřevěné. Utvoří z Vaší místnosti útulné útočiště.

Komfort prostřednictvím vertikálních žaluzií

          Pro alergiky doporučujeme materiály s obsahem skelného vlákna, ti tak nebudou drážděni jak nevhodným materiálem lamely, tak nežádoucími pohledy z ulice. Vertikální žaluzie můžete ovládat dvěma způsoby – manuálně prostřednictvím provázku a řetízku či elektromotorem se spínačem nebo dálkovým ovládáním.
 

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Vertikální žaluzie
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu