Dětská odrážedla

Dětská odráželo pro vaše dětičky! Ideální pro tréninky rovnováhy a posílení nožiček. Neváhejte a vyberte si odrážedlo v e-shopu Bejby.net nyní za skvělou cenu!

Populární odrážela

Snad nejoblíbenější hračka mezi malými dětmi i jejich rodiči je motorka odrážedlo. Toto odrážedlo, pro děti od 2 let, je lehké, nízké, dobře vyvážené a pro vaše dítě tak bezpečné. Dítě si na odrážedlu naučí řídit a odhadovat terén. Dopřejte jemu i sobě pohodové procházky.

Pomůcka a zábavná hračka

Odrážedla nabízíme několika druhů a značek. Všechna námi nabízená odrážedla a odstrkovadla odpovídají bezpečnostním normám a směrnicím pro hračky pro malé děti. Tréninky na dětském odrážedlu pomohou vašemu dítěti s přechodem na kolo.

Typy a varianty

Vybírat můžete z několika variant. Z materiálů jsou k dispozici plastová a dřevěná dětská odrážedla. Důležité kriterium výběru je věk a výška malého sportovce a také terén, na němž budete odrážedlo nejčastěji využívat. Nejste-li si při výběru 100 % jisti, kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Odrážedla od 2 let za super ceny na Bejby.net

Učte své děti rychlému pohybu. Nenechte je sedět v kočárku a pořiďte si odrážedlo jako výbornou hračku a pomůcku. Na dětském odrážedle budou vaše procházky svižnější. Dítě si posílí svaly a také se při hraní na odrážedle rychleji unaví. Využijte našich slev a oceňte výhody odrážedla i vy!

Bezpečnost odrážedel

Na odrážedle dítě získá samostatnost. Vhodné je na odrážedlo dítě vybavit helmou. Odrážedla od 2 let jsou nízká a děti bezpečně dosáhnou na zem. Odstrkovadlo motorka pro nejmenší je lehké a stabilní.

Pořiďte dětská odrážedla v našem e-shopu

Dětská odrážedla nemají ostré hrany a jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů vhodných pro děti. V našem sortimentu si jistě vyberete, nabídka je široká a ceny velmi nízké. Udělejte radost vašim dětem i sobě.

Návrat do kategorie Děti

Dětská odrážedla
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu