Dveře

Vybrat dveře do bytu může být na první pohled jednoduchá záležitost. Dveře by měly plnit nejen estetická, ale i funkční a bezpečnostní kritéria. Dveře mohou výrazně ovlivnit vzhled celého interiéru, vyberte si proto z široké škály stylů a barev dřevin, které Vám přináší ve své nabídce Vltavín.

Bezpečnostní dveře

Každý má potřebu bezpečí, především ve svém vlastním bydlení. Nejnáročnější bývají bezpečnostní a protipožární dveře, neboť musí vždy splňovat vysoké požadavky na zvukovou a tepelnou izolaci včetně požární odolnosti. Tyto dveře jsou vybaveny ocelovou výplní, pevnými trny na straně závěsů, bezpečnostním zámkem, kováním a hmotami zajišťujícími požární odolnost do třiceti minut.

Jaký materiál pro dveře?

Nabízíme produkty s několika druhy povrchové úpravy – foliované, dýhované, laminátové a dveře z napojovaného a výběrového masivu. Můžete si zvolit dveře plné, částečně prosklené, či celé prosklené. Volba povrchu a designu dveří ovlivní celkový vzhled bytu na řadu let. Vybírejte proto pečlivě anebo požádejte o kvalifikovanou radu odborníků, z naší firmy Vltavín!

Návrat do kategorie Dům a zahrada

Dveře
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu