Zárubně dveří

Chcete li se důkladně zabezpečit nestačí jen koupit bezpečnostní zámek nebo dveře. Celý vchodový prostor musí být dokonale zajištěn před nevítanou návštěvou. K tomu vám dopomohou, mimo již zmíněných dveří a zámku bezpečnostní zárubně dveří neboli futra.

Estetický dojem versus bezpečnost

Nebojte se, že zárubně dveří budou nehezké. Stejně jako dveře i jejich zárubně se dnes vyrábí v řadě designů. ADLO vám nabízí celou řadu povrchových úprav zárubní, tak aby si každý našel ty své.

- v pozinku

– pouze zinkování

- prášková vypalovaná lesklá barva

– zinkování, fosfátování nebo prášková vypalovaná barva

- obložení zárubně

– prášková vypalovaná lesklá barva. Jedná se o obložení sladěné s barvou a designem „zárubně a dveře“.

- zateplení zárubně – toto zateplení je do exteriéru, které přerušuje tepelný most a zabraňuje vlhkosti na vnitřní straně zárubně dveří.

Zárubně na míru

U ADLO si vyberete i pro dveře atypické. Všechny zárubně dveří zhotovujeme na míru podle vašich požadavků, tak aby seděly naprosto přesně. Každé zárubně jsou tak originálním kusem. Při objednávce je jen nutné vše přesně přeměřit vybrat si provedení podle vašich představ a pak jen počkat na zhotovení. Čekací lhůty jsou velmi krátké a dveře i zárubně dveří dodávám rychle za skvělé ceny. Chraňte sebe i svůj majetek s ADLO.

Návrat do kategorie Dům a zahrada

Zárubně dveří
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu