Americká hypotéka

Kupujete nový byt či dům? Potřebujete si půjčit na auto? Chybí vám peníze pro podnikání? Americká hypotéka může být tím pravým řešením pro vás. Lze si půjčit peníze až na 30 let, a to do 60% výše z ručené nemovitosti. Splácet však můžete tolik, kolik a kdy budete chtít.


Proč zvolit americkou hypotéku?


Jednou z předních výhod americké hypotéky je to, že si můžete půjčit na cokoliv. Zrekonstruujte s ní dům či byt, vydejte se na cestu kolem světa, zaplaťte všechny své půjčky. Další výhodou je možnost v mimořádném okamžiku splatit větší objem peněž či dokonce celou hypotéku. A bez poplatků!


…a kdy raději ne?


Americká hypotéka skýtá nevýhodu v zástavě nemovitosti. Tato nemovitost musí být předem plně pojištěna a pojistné plnění je nutné vinkulovat ve prospěch banky. Jestliže tedy nebudete schopni hypotéku splácet, nastává riziko ztráty domu či bytu.


Kolik si mohu půjčit?


Americká hypotéka se vám snaží vyjít vstříc ve všech ohledech, proto si můžete půjčit libovolnou částku od 200 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Je však třeba také dbát na výběr vhodné doby a výše splátek, proto si vše důkladně promyslete.


Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte a kontaktujte naše odborníky. Bezplatně vám poradíme a případně i poskytneme pomoc s vhodným naplánováním americké hypotéky.


Návrat do kategorie Finance, finanční služby

Americká hypotéka
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu