Budíky pro vás

Nechce se vám ráno vstávat? Stává se vám, že zaspíte? Vyberte si z široké nabídky budíků -klasické, digitální, natahovací, radiobudíky a mnoho dalších. Najděte si svého spojence při vstávání. Obrátíte se po prvním zazvonění na druhý bok? Hodinářství.cz pro vás má řešení – budíky s funkcí opakovaného buzení.
 

Klasické budíky

Nabízíme vám i klasické budíky se dvěma zvonci na vrcholu a srdéčkem kmitajícím mezi nimi. Tento zvuk dokáže vzbudit i mrtvého! V naší nabídce naleznete i modernější verze klasických budíků, u kterých je třeba pro zastavení zvonění zmáčknout tlačítko, což vás bezpochyby donutí vstát z postele.
 

Budíky s laserovou projekcí

Hledáte modernější verzi budíků? Budíky s laserovou projekcí promítá čas na stěnu či strop. Nemusíte tak ve tmě hledat displej budíku, abyste se podívali, kolik je právě hodin. Tento budík je skvělým doplňkem do ložnice. Většinu budíků s projekcí lze zapojit do sítě, či funguje na baterie. Vybírejte ty pravé budíky pro vás na www.hodinarstvi.cz!
 

Radiobudík

Otravuje vás zvuk starého budíku a rádi byste vstávali pro změnu s příjemným pocitem? Radiobudík vás probudí melodií z vámi navolené radiové stanice. Radiobudík je propojením hodin a budíku, projekce a rádia. Pokud vás omrzí buzení rádiem, stačí jednoduše nastavit funkci buzení z výběru klasického pípání.

                                 Nakupujte budíky za skvělé ceny v našem internetovém obchodě!

Návrat do kategorie Hodinky

Budíky pro vás
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu