Hodiny kukačky

Rádi byste si pořídili hodiny kukačky a ozdobili si tak váš byt, dům, či chalupu? Pořiďte si ručně vyřezávané kukačky z kvalitního lipového dřeva z našeho e-shopu. Nástěnné kukačky jsou povedený hodinářský kousek, který podtrhne váš interiér, a kukání kukaček rozesměje vaše děti. Tikání hodin se jen málokdy zastaví. Pokud se tak stane, stačí potáhnout šišky a kukačky opět tikají.

Nástěnné kukačky z nabídky internetového obchodu www.hodinarstvi.cz ozdobí váš domov!
 

Dřevěné kukačky

Kukačky jsou ručně vyřezávané, zdobené hodiny z kvalitního lipového dřeva s kyvadlem a závěsnými šiškami. Ciferník s římskými číslicemi ukazují čas. Naše hodiny vyrábějí ti nejlepší řezbáři. Garantujeme kvalitu, atraktivní cenu a vysokou účinnost. Pořiďte si hodiny kukačky od Hodinářství.cz právě teď. Neváhejte a kontaktujte nás!

Vyberte si z široké nabídky dřevěných natahovacích kukaček!
 

Hodiny kukačky jako dárek

Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké? Nástěnné kukačky jsou originálním řešením. Potěšte srdce přátel, rodičů, či prarodičů a přivoďte jim tak vděčnou nostalgii vzpomínek z dávných časů. Kukačky jsou jistota, kvalita a osobitý styl! Můžete si vybrat hodiny mechanické, poháněné závažími, či modely s bateriovým strojkem.

Hodiny kukačky od Hodinářství.cz, to je kvalita za atraktivní cenu!

Návrat do kategorie Hodinky

Hodiny kukačky
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu