Deky z ovčí vlny

Sháníte nějakou přikrývku, která vám bude dělat příjemného společníka při sledování televize či jen tak při spánku? Trpíte alergií či revmatem a nemůže se přikrýt jakoukoliv dekou? Už jste vyzkoušeli deky z ovčí vlny? Že ne? Právě teď je ta správná chvíle si nějakou takovou deku z ovčí vlny pořídit ze široké nabídky e-shopu Modom.

Vlastnosti, kterými se pyšní ovčí vlna

Zvláštní struktura ovčí vlny dodává vláknu vlny pružnost a ohebnost. Ovčí vlna se díky těmto vlastnostem téměř nemačká. Deky, polštáře a ostatní produkty z ovčí vlny se musí chránit proti molům. Ovčí vlna obsahuje lanolin, který napomáhá tomu, že produkty z ovčí vlny mají samočistící schopnosti. Vyberte si deky z ovčí vlny na Modom!

Deky z ovčí vlny a jejich design

Napadá vás otázka, zda deky z ovčí vlny mohou působit na pohled i hezky nebo jsou pouze v jedné barevné variantě a tou je taková, jakou barvu mají ovce? Není tomu tak. Deky z ovčí vlny mohou mít i určité zbarvení a vzory, ze kterých můžete vybrat. Dále se také vyrábí deky, které jsou z jedné strany stoprocentně bavlněné, tudíž mohou mít jakýkoliv vzor. Deky z ovčí vlny si zamilujete a budou vaším společníkem v zimě i v létě, kdy vám nedovolí se nadměrně zpotit – jsou výborně prodyšné.

Návrat do kategorie Ostatní

Deky z ovčí vlny
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu