Dolomity Itálie

Pro vyznavače zimních sportů či turistiky máme jedinečnou nabídku na pobytový zájezd na Dolomity Itálie. Neváhejte a vydejte se do těchto nádherných míst za nezapomenutelnými zážitky.

Navštivte s námi Dolomity Superski

Italské Dolomity jsou jedním z horských masivů Alp a patří do severní části Itálie. Pohoří se skládá z více horských oblastí, skalních hřebenů, srázů, věžovitých vrcholů i ledovců.

Užijte si lyžování Dolomity

Dolomity Superski jsou rájem zimních radovánek. Výborná relaxace na vrcholcích oblíbené lyžařské destinace v italských Dolomitech. Od mírných po náročné trasy se snaží zdolávat lyžaři, kteří se vydali za zážitky do Dolomit v Itálii.

Italské Dolomity jsou jedinečnou nabídkou

Spokojenost návštěvníků při lyžování v Dolomitech je objektivní a lyžařská oblast Dolomity Superski je velmi žádaná. Vytížení vleků, tratí a sjezdovek je zde v zimních turnusech opravdu maximální, přesto se nemusíte obávat žádných zdržení při vašem lyžařském umu.

Dolomity Superski plné zimních radovánek

Na výběr máte z nejméně 12 oblastí Dolomity Superski, kde zdejší komplexy navštěvují nejen lyžaři, snowboardisté, běžkaři, ale také bruslaři, horolezci, milovníci paraglidingu. Italské Dolomity nabízí opravdu rozmanité a atraktivní radovánky pro všechny.

Dolomity-  ubytování za výhodné ceny

Vyberte si dovolenou z nabídky CK FEDE - Dolomity Itálie záruka jedinečných zážitků a nezapomenutelných vzpomínek. Vydejte se na štíty Alp s cestovní kanceláří FEDE. Ubytování v Dolomitech nabízíme za příznivé ceny, výhodných podmínek, a k maximální spokojenosti svých klientů.

Návrat do kategorie Služby

Dolomity Itálie
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu