Pojďme se projet na kolech.

Meteorologické předpovědi se shodují, že by mohlo být konečně dobré podnebí na důkladné projížďky na vašem kole, pro některé asi i na několikadenní cykloakci do přímořských zemí. Lidé si připevní svá silniční kola na vůz nebo na autokar, do návěsu za autobus, nebo letecky a vyrazí s nimi na svoji zvolenou cestu. Podrobnosti budou v dalším článku této série. Zájmem tohoto článku budou jízdní kola, ve všech jejich formách a několik žhavých aktualit, které jsou aktuálně k dostání. Do a Z práce můžete jezdit na kole: Inspirace z pole skládacích kol a elektrokol. Podstatné novinky posledních třech sezón jsou skládací kola a městská kola. Se skládacími koly můžete jezdit denně do práce a nebo s kolem sednout do trolejbusu MHD aniž by vás chtěli poslat ven z vozidla. S elektrokoly je jen Obzor vaším cílem, a to vše aniž by bolely nohy.

O našem servisu: Cykloservis a na počkání opravy kol na Praze 4

Máte-li rádi přírodu, pak je jih prahy Vám jak stvořená na míru. Přístupný je zde jak absolutně překrásný kousek lesa, Kunratický les, dále tu na okolí objevíme krásnou Hostivařskou přehradu, ale vášniví cyklisté tady budou začínat i končit mnohé osvěžující cyklotůry směrem ven z města a sídlišť: cyklistická trasa na přehrada Vrané nebo také malebný hrad Konopiště a cesta od Michelského lesa přes Chodov, přes Krč dále směr Kolovraty atd. Také tu nalezneme cesty k neskutečnému zámeckému parku, Průhonického parku. A proto je náš servisní obchod s prodejnou kol situován právě zde.
Náš cykloservis cyklisté bjeví na okraji zmíněného Kunratického lesa, téměř jím projíždí cesta na cyklistické trase A22 z Hájů do okolí Podolí a Braníka. Naší nejcennější službou jsou reparace a servis kol - cykloservis, mimo tohoto nabízíme cyklistům i varianty terénních kol, plně odpružených kol i kola vhodná na jízdu do práce, jako jsou např. elektrokola a i nová skládatelná kola kola, tzv. skládačky. Další věc: i pro menší se najde vhodné kolečko. Od dětských odrážedel a plnohodnotných kol velikostí 12" a 14" rámů, velikostí 16"-24" dětská kola několika našich českých firem. Samozřejmě nabízíme na pultu širokou nabídku velodoplňků, příslušenství horských kol i cyklopláště, brzdové destičky, lepení, atd...

Teď nově půjčovna koloběžek několika českých značek

Díky naší spolupráci s několika výrobci koloběžek pro dospělé máme nyní možnost zapůjčovat koloběžky na půjčení.
Půjčovna koloběžek pro dospělé je nyní oficiálně otevřena, je možné si ji zapůjčit na dobu od několika hodin až po celovíkendové akce.. Půjčovna koloběžek má vcelku solidní výběr koloběžek na půjčení, stačí si tedy jen vybrat tu správnou pro Vás.

Příjemně bezstarostný požitek z cestování bez splodin: Elektrokolo ekologická skoro-motorka

Inovací pro pohodlné ježdění do práce ráno jsou elektrokola, možná i od moravského výrobce, Brněnské fabriky 4Freetime, která má zázemí velmi solidně zajištěno a mají perfektní reklamační přístup. I elektrokola jsou k dispozici ve složení-schopném designu, ale jen nejsou v takovém spektru ve variantě odpružení i vzadu, 4FreeTime jich má k výběru více modelů. Skoro k 10 kusům elektrokol máme u nás na krámě k prohlédnutí a vyzkoušení. Normální elektrokolo na plnou baterii zvládne průměrně 40 Km, můžeme vám nabídnout i elektrokola s několikanásobným dojezdem. Klíčové je, že skladujeme kola spolehlivých výrobců a jistotou i budoucího servisu. A další bonus je ten, že u nás majitel elektrokola ví jak kola opravovat. Není tedy třeba jezdit až za dovozcem kvůli reklamaci, jak se děje u prodejců bez servisu.

Aby mohla jezdit celá rodina: Yedoo dětská kola

Dětská kola jsou zhruba kupována ve s rámem od 30-60 cm, děti si mohou při hraní venku současně trénovat balanc na kole. Rodič tímto šikovně přispěje k navýší rychlost učení se u dětí a fyzická činnost pomůže proti obezitě. Náš cykloservis vřele doporučuje u kol s tělem délky 20" a 24" kvalitního českého výrobce, českou fabriku jménem CORE, která jsou z lehké, pevné slitiny i pro rám i příslušenství. Nemají z kovu ani představce, řídítka, kliky, vidlice, což u dětských kol jiného autora není často zvykem. Kola jsou lehčí jak ratlík a výdrž bicyklu si nezadá s koly pro dospělé. Pro nejmenší dětská kola a odrážedla je nejlepší volba, česká firma Yedoo. Náš cykloservis má přímo na prodejně ukázkové modely, můžete se zastavit, rádi ukážeme. Každou sezónu se snažíme doporučit to nejlepší zboží a co nemáme na prodejně ale má ho dodavatel, doručíme do 2 dnů. Dětská kola máme i z druhé ruky, případně v komisním prodeji, tedy ještě níže s cenou. Momentálně jsou v prodeji několikera dětská a juniorská kola, je rovnou možné je na místě koupit. Rozhodně tedy hledejte kola v Cyklobazaru, každý den tu něco je.

Bereme kola pro náš bazar, prodej koleček pro malé děti a další služby

Narůstající počet zákazníků se ptá po dobrém obchodu či burze použitých kol, který by byl garantován kvalitativně přes opravy kol. Neboť skoro jeden bazar za druhým jsou pouze přeprodejci, nejsou schopny porouchanaá kola zalátovat, spravit. Náš cykloservis se tímto směrem ubírá, protože kvalitu naší práce si cení celá Praha 4. Tedy nabízíme odkup jízdních i dětských kol, a po zakoupení od nás i opravy. Při odkupu kola zákazník obdrží na ruku menší obnos, než při prodeji do komise, ale není třeba vyčkávat na kupce kola.

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Pojďme se projet na kolech.
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu