Seskok padákem

             Nový zážitek. Nový impuls. Nově otevřené obzory. To jsou synonyma pro moderní sport a adrenalinový zážitek, který můžete vyzkoušet i Vy! Nebojte se zjistit na vlastní kůži, co obnáší seskok padákem. Prozatím Vám to můžeme prozradit.

Vy a seskok padákem? To půjde!

             Pro seskok padákem je nezbytná jedna věc – mít odvahu a chuť zažít něco nového a nezapomenutelného. Dalším bodem je překonat strach z nepoznané zkušenosti a vrhnout se po hlavě za novým zážitkem plným emocí – a následně se vrhnout volným pádem z letadla. Pohled, který se Vám ve výšce kolem 4 000 metrů nad zemí vyskytne, je nezapomenutelný.

Seskok padákem - Stoupáme, skáčeme a klesáme

            Před samotným stoupáním do nebeské výšky Vám tandempilot popíše, co Vás čeká a proškolí o základních pravidlech Vašeho seskoku padákem. Po přípravě, kterou je nutno provést na zemi, nastoupíte do letadla, které s Vámi vyletí do výšky přibližně 4000 metrů. A právě ta je ideální na seskok padákem. Společně se svým tandempilotem se vrhnete prožít let a poprvé v životě již nemusíte závidět ptákům jejich volnost.

Prožívejte při seskoku padákem naplno každou vteřinu

           Nejprve máte možnost vyzkoušet si volný pád, který je Vám dopřán v délce cca jedné minuty a to v rychlosti kolem 200 km/hod. Následné rozevření padáku zpomalí Vaše klesání a Vám se naskytne jedinečná příležitost vychutnat si pohled na Vaši rodnou zem. A ten za to opravdu stojí! Nahlédněte na webové stránky www.tandem-seskok-padakem.cz pro více informací.

                        Nebojte se a jděte i Vy na seskok padákem ruku v ruce vstříc novým zážitkům.

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Seskok padákem
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu