Skoky padákem

             Pořádáme neopakovatelné skoky padákem. Oblíbené, jedinečné a emocí plné sportovní zážitky. Ať jste vášnivým tandemovým skokanem nebo jste ve skocích padákem úplným benjamínkem, s námi to bude vždy nezapomenutelný zážitek. Oddejte se společně s naším tandempilotem zážitku, který znají pouze ptáci v oblacích - a Vy se k nim nyní můžete přidat.

Vrhněte se po hlavě za novým zážitkem

             Skok padákem - zážitek, ke kterému zpočátku potřebujete notnou dávku odvahy. Zejména pokud máte z výšek respekt. Později Vás však hřeje pocit z překonání sama sebe a z prožití dne naplno, s novým zážitkem - skokem padákem. Připadá-li Vám život stereotypní, skoky padákem Vám dodají nový impuls a na tento den jen tak nezapomenete.

Jak se připravit na skoky padákem?

             Sbalte odvahu, dobrou náladu, sportovní oblečení i obuv a dorazte k nám. O zbytek výstroje a lehkou instruktáž se už sami postaráme. Ke skokům padákem může přistoupit každý, ve věku od 8 let a výhodou je, že není třeba žádné lékařské prohlídky. Prostě se rozhodnete a jedete. Skoky padákem se však nedoporučují kardiakům a jinak nemocným osobám. Splňujete – li podmínky, ať jste tady! Skoky padákem můžete objednávat na webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz v podobě dárkových poukazů.

                                                 Čeká na Vás jedinečná životní zkušenost, využijte ji!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Skoky padákem
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu