Tandem Brno přímo pro Vás

Pro skupiny i jednotlivce máme připraven jeden z největších adrenalinových zážitků a dobrodružství, kterým je seskok tandemem Brno. Přijďte si i vy do této moravské metropole skočit tandem Brno!

Nezapomenutelné chvíle při tandemu Brno

Cítíte touhu proletět se v oblacích a hodit za hlavu starosti všedních dnů? Pořiďte sobě nebo vašim známým dárkový poukaz na tandem Brno. Od roku 2012 provozujeme tandem Brno pod letištěm v Kunovicích, které je vzdáleno od Brna necelých 80 kilometrů. Zde nabízíme příjemné posezení s letní zahrádkou, kde se můžete občerstvit i s rodinou před tandem seskokem.

Tandem Brno nejen pro odvážlivce

Seskoky tandemu Brno provádíme z výšky až 4000 metrů, kdy vzhůru k nebi vystoupáte letecky naším dopravním letadlem. Poté se již spouštíte střemhlav dolů s vaším instruktorem a vychutnáváte si požitek z volného pádu. Získaný adrenalin vám dodá spoustu dobré nálady, chuti a elánu. Tandem Brno je určen pro osoby, které nemají žádné zdravotní problémy, berte prosím toto na vědomí před samotným objednáním termínu na seskok.

Super ceny za seskok tandemu Brno

Tandem Brno v Kunovicích se pohybují v cenové relaci v rámci pořízení fotogalerie či DVD nahrávky, a to od 3500,- Kč. Jedinečný zážitek se školenými instruktory, kteří vás po celou dobu doprovází a podají vám přesné instrukce k seskoku tandemem Brno. Výstroj a další vybavení je předem připraveno, zkontrolováno a upraveno pro účastníka tandemu Brno.

        Objednejte si tandem Brno na našich webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandem Brno přímo pro Vás
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu