Tandemové seskoky

Jedná se o parašutistické seskoky z letadla, při nichž nejprve letíte volným pádem a následně padákem za přítomnosti a vedení zkušených instruktorů. Tandemové seskoky jsou dnes vyhledávaným moderním adrenalinovým sportovním vyžitím a nabízí jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

Adrenalin tandemových seskoků

Leťte naplno volným pádem, prožijte nepředstavitelné, a po přistání si vychutnejte neodolatelné dojmy. Letadlem vás vyneseme do výšky 4000 metrů, kde seskočíte společně s instruktorem, který vás vede po celý průběh tandemových seskoků. Máte také možnost sami pilotovat váš padák. Bezpečné a hladké přistání tandemových seskoků zajišťuje zkušený instruktor. Před tandemovými seskoky prochází vše bezpečnostní kontrolou. Výstroj je nastavována dle uvedených údajů k vaší osobě.

Objednejte se na tandemové seskoky společně s přáteli

Sdílejte nezapomenutelné zážitky tandemových seskoků s přáteli. Protože tandemových seskoků se mohou, kromě jednotlivců do váhové kategorie 90 kg, účastnit i skupiny, a to ve věku již od 8 let, neváhejte. Objednejte si u nás co nejdříve termín pro váš první seskok a můžete získat nejen jedinečné zážitky, ale také certifikát o splnění vašeho snu. Tandemové seskoky můžete zakoupit ve formě dárkových poukazů a potěšit tak vaše blízké.

S námi jsou tandemové seskoky bezpečné

Tandemové seskoky jsou stále více vyhledávanou atrakcí. Jde o adrenalinovou sportovní zábavu,   
při které získáte, jedinečný osobní pocit uspokojení, že jste si tuto aktivitu vyzkoušeli. Mnozí naši zákazníci se často znovu vrací pro další úžasné zážitky, které tandemové skoky nabízejí. V péči našich profesionálních instruktorů, rychle zapomenete na případné obavy.
 

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemové seskoky
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu