Tandemové seskoky České Budějovice

Na jihočeském letišti na vás čeká speciální nabídka adrenalinového zážitku v podobě tandemového seskoky České Budějovice. Objednávejte tandemové seskoky na webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz ještě dnes!

Užijte si tandemové seskoky České Budějovice

Užijte si odpoledne plné neopakovatelných zážitků z tandemového seskoku České Budějovice. Ze skoku lze pořídit také DVD záznam a fotografie, stačí předem informovat vašeho instruktora, který vám bude přidělen po obdržení objednávky. Zeptat se můžete na cokoliv ohledně tandemových seskoků České Budějovice, rádi vám vaše dotazy zodpovíme a vyhovíme vašim dalším požadavkům k seskoku.

Vyzkoušejte tandem České Budějovice

Veškeré vybavení pečlivě před samotným tandemovým seskokem překontrolujeme a seznámíme vás s instrukcemi seskoku. Naši instruktoři jsou pravidelně proškolováni a mají za sebou léta praxe v oblasti létání a seskoků, nemusíte se obávat žádných nečekaných překvapení. Možná vám tento druh zábavy přiroste k srdci a vy si jej brzy zopakujete.

Objednávky termínů k tandem seskokům České Budějovice

Prohlédněte si naše webové stránky www.tandem-seskok-padakem.cz, kde získáte další informace o tandemových seskocích a letištích, které je nabízí. V oblacích zažijte dávku adrenalinu a vzrušení z tandemového seskoku České Budějovice. Obdarujte své blízké dárkovým poukazem nebo vy samotní si přijďte skočit volným pádem z výšky 4 000 metrů, kam vás vyneseme letadlem a vy pod vedením tandem instruktora uskutečníte svůj tandemový seskok padákem.
 

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemové seskoky České Budějovice
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu