Tandemové seskoky Praha

Vydejte se i s vašimi přáteli za dobrodružstvím plným zážitků v podobě tandemového seskoku Praha. Tandemové seskoky Praha pro všechny zájemce ve věku od 8 let do 100 let a velkou odvahou. Pohled z výšky 4000 metrů, poté volným pádem pod dozorem vám přiděleného tandem-pilota si užijete neopakovatelné okamžiky při vašem prvním tandemovém seskoku Praha. Zpátky na pevné zemi budete zhruba za 40 minut od vašeho nástupu do letadla.

Bezpečné tandemové seskoky Praha s vaším instruktorem

Jako skvělý tip na dárek může posloužit dárková poukázka na tandemové seskoky Praha. Z celého průběhu seskoku si můžete pořídit DVD nahrávku i fotodokumentaci. Školený tandem-pilot vás proškolí před tandemovým seskokem Praha s celým průběhem letu, seskoku a bezpečného dopadu. Také vám připraví a zkontroluje nezbytnou výstroj a vybavení pro tandemový seskok Praha.

Letem světem tandemovým seskokem Praha

Vypusťte starosti všedních dní z hlavy a oddávejte se jedinečným okamžikům tandemového seskoku Praha. Objednávky, rezervace, termíny a dotazníky k vyplnění čekají na své zájemce pro tandemový seskok Praha na www.tandem-seskok-padakem.cz. Kvůli vysoké frekventovanosti letiště Praha realizují tandem seskoky letiště Kolín a Příbram. V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme, poradíme a rádi vás uvidíme na našich letištích.

                         Akční ceny, nabídky a ostatní informace o tandemových seskocích Praha
                                             sledujte na www.tandem-seskok-padakem.cz!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemové seskoky Praha
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu