Tandemové seskoky Prostějov

Přejete si strávit svůj volný den něčím zajímavým? Přijeďte si k nám vyzkoušet adrenalinový zážitek v podobě tandemového seskoku Prostějov.

Odvahu na váš první tandemový seskok Prostějov

Vyzkoušejte si právě teď tandemový seskok Prostějov a pusťte se do této zábavy klidně s vašimi blízkými či přáteli. Objednejte si svého tandem instruktora a termín, kdy se má tandemový seskok uskutečnit. Lze také doobjednat fotodokumentaci a nahrávku na DVD, ať máte na tento den stále živé a nezapomenutelné vzpomínky.

Užijte si naplno tandem Prostějov

Tandemové seskoky Prostějov jsou ideálním sportem pro vyznavače adrenalinu a odvážných kousků. Jedná o seskoky padákem volným pádem ze 4000 m výšky pod vedením školených instruktorů. Vybavení k tandemovým seskokům dostanete u nás připravené a zkontrolované. Dále se vám dostane důležitých instrukcí a v neposlední řadě neopakovatelného zážitku z tandemu.

Objednejte si seskok padákem

Nevhodné jsou tandemové seskoky Prostějov pro osoby se srdečními vadami, epilepsií, věku pod 8 let a váhou nad 100 kg. Tandem si můžete objednat na našich webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz. Nabízíme také dárkové poukazy jako skvělý typ na dárek!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemové seskoky Prostějov
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu