Tandemový seskok Kunovice

Jste typem člověka, který vyhledává různé akční zážitky spojené s vysokou porcí adrenalinu? Nebo naopak Váš život se upíná pouze k pracovním či studijním povinnostem a chtěli byste učinit přítrž každodennímu stereotypu? Případně sháníte originální narozeninový dárek, který by dotyčnému tzv. vyrazil dech? Pro všechny tyto případy je tu naše super nabídka na tandemový seskok Kunovice!

Tandemový seskok Kunovice – užiji si den velice

Pokud hledáte, jak strávit volný den s rodinou netradičním způsobem, dorazte na letiště v Kunovicích na tandemový seskok. Vy si splníte svůj dávný sen a o vaši rodinu se mezitím postará náš skvělý personál místní restaurace. Budete se pak moci ihned po doletu podělit s bezprostředními pocity. Třešničkou na dortu je možnost řízení padáku, který se otevře po cca 50s trvajícím volném pádu.

Tandemový seskok Kunovice – skvělé ceny i tradice

Kochejte se jedinečným jihomoravským okolím z ptačí perspektivy. Tandemový seskok Kunovice Vám budou všichni známí závidět. Pokud splňujete požadavky na minimální věk, výšku a maximální hmotnost (8 let, 120 cm, 100 kg), nemáte nad čím váhat. Skvělé zázemí letiště v kombinaci se skvělým týmem instruktorů a zaměstnanců Vám zaručí den, na který jen tak nezapomenete. Objednejte si dárkové poukazy na www.tandem-seskok-padakem.cz za atraktivní ceny!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok Kunovice
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu