Tandemový seskok Příbram

Bezstarostný den s úsměvem na tváři a větrem ve vlasech pro vás připraví na letišti, kde zažijete jedinečné okamžiky se seskokem padákem. Využít můžete například nabídku na tandemový seskok Příbram.

Tandemové seskoky Příbram čekají na vás

Vydejte se vstříc za nevšedním dobrodružstvím a adrenalinem z volného pádu při tandemových seskocích Příbram. Do oblak vás vyneseme z místního letiště vyhlídkovým letadlem. Přidělen vám bude školený tandem instruktor, který vám nachystá veškeré vybavení potřebné k tandemovému seskoku Příbram a předá vám také důležité informace pro samotnou akci.

Dodejte si odvahy k tandemovému seskoku Příbram

Objednávky přijímáme na webových stránkách www. tandem-seskok-padakem.cz. Zde si s našimi instruktory projděte veškeré podmínky pro splnění tandem seskoků Příbram. Zeptejte se na cokoliv, co vás ohledně seskoků zajímá. Můžete si u nás vybrat a zaplatit také dárkové poukazy na tandemový seskok Příbram a obdarovat jimi své blízké. Zažijte společně nezapomenutelné odpoledne v oblacích s tandemovými seskoky!

Tandemový seskok Příbram adrenalinový pro všechny

Splňte si sen v podobě tandemového seskoku Příbram. Nové zkušenosti, vzrušující zážitek a vzpomínky, které pro vás můžeme zaznamenat na DVD či fotografiemi, čekají právě na vás! Tandemové seskoky Příbram nemají žádná omezení, jen lidé se srdečními vadami a epileptici by se měli těmto adrenalinovým sportům vyvarovat. Všichni jste zváni na letiště Příbram k tandemovým seskokům!
 

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok Příbram
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu