Last minute Gran Canaria

Kdo by neslyšel o Kanárských ostrovech! Ostrov Gran Canaria ležící ve středozemním moři nabízí úchvatnou podívanou a skvělé podmínky pro relaxaci. Nabízíme vám výběr z mnoha ubytovacích zařízení od hotelů a apartmánů, až po vily a bungalovy, to vše za atraktivní ceny, nabízíme totiž last minute Gran Canaria zájezdy už teď!

Ostrov rozmanité přírody

Gran Canaria je druhým největším ostrovem Kanárských ostrovů. Celé souostroví je sopečného původu a nabízí tak přírodní scenerie, které byste vedle sebe nikdy nečekali. S last minute Gran Canaria uvidíte za malé peníze velké věci! Nechybí bělostné pláže, vysoké hory ani měsíční krajina!

Ideální místo pro vaši dovolenou

Gran Canaria není nikterak daleko, a přesto nabízí až exotické zážitky. Navíc s last minute Gran Canaria zájezdem vás vyjde dovolená velmi levně! Vyberte si místo k vašemu pobytu, oblíbené a nejkrásnější pláže Playa del Inglés, Maspalomas a nebo sportovci nejoblíbenější San Augustin. Dovolená na Gran Canaria je vhodná pro všechny od rodin s malými dětmi, až po cestovatele dobrodruhy!

Nezapomenutelné zážitky za dobrou cenu

Výjimečně krásná dovolené s vyžitím pro všechny kategorie a navíc za skvělou cenu. To je last minute Gran Canaria! CK Viamare vám zajistí luxusní dovolenou, doporučí vhodné aktivity pro vaši skupinu a náš delegát na vás dohlédne a se vším případně pomůže a poradí. Užijte si luxusu a neplaťte přemrštěné částky!

 

Návrat do kategorie Ubytování, cestování

Last minute Gran Canaria
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu