Last minute Kanárské ostrovy

Vyrazte na dovolenou na Kanárské ostrovy s CK Viamare. Na výběr máte z více než sedmi ostrovů, všechny jsou sopečného původu. Název Canaria vznikl odvozením slova „canis“, které znamená pes, a to díky legendě o obrovských psech, kteří souostroví hlídali.

Navštivte okouzlující místa s last minute Kanárské ostrovy

Last minute Kanárské ostrovy nabízí zlaté pláže, luxusní dovolenou, hřejivé slunce a zábavu po celý rok. Jedinečné ceny a exkluzivní nabídka hotelů, vil, apartmánů s veškerým vybavením, s nabídkou all inklusive či polopenzí, čeká jen na vás. Je jen na vás, kterou lokalitu Kanárských ostrovů si zvolíte, všude naleznete nádhernou rozmanitou přírodu a nekonečné pláže.

Pro milovníky odpočinku, ale i sportu, to je last minute Kanárské ostrovy

Prázdninové a sportovní aktivity nabízí last minute Kanárské ostrovy pro všechny turisty, kteří neradi lenoší. Nabízíme ráj golfistům, horolezcům, cyklistům, vyznavačům paraglidingu, dále potápěčům a surfařům. Houževnatá přírodní rezervace, v níž se skrývají hluboké kaňony, vodní nádrže, masivní skály, široké pláže a další. Nádherné léto i ostatní roční období jedině s last minute Kanárské ostrovy.

Objednejte si lákavou dovolenou

Poznejte život a přátelské tváře místních obyvatelů, zavítejte do ulic Kanárských ostrovů. Navštivte taverny, restaurace, vinárny či se vydejte za večerní zábavou do víru velkoměst. Památky a přírodní rezervace stojí také za krásnou procházku. Last minute Kanárské ostrovy mají pro vás nepřebernou nabídku zajímavých míst, ale také dovolenou plnou relaxace na místních plážích.

Návrat do kategorie Ubytování, cestování

Last minute Kanárské ostrovy
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu