Zájezdy Srí Lanka

Nasajte s CK Viamare exotiku a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na zájezdě Srí Lanka. Prožijte Srí Lanka zájezd, který vás obohatí o cestovatelské zážitky, na něž nikdy nezapomenete! Prolistujte nabídku Srí Lanka zájezdů a vyberte si.

Seznamte se – zájezd Srí Lanka

Ostrov Srí Lanka (Cejlon) leží v jihovýchodní Asii, nedaleko Indického poloostrova. Tento ostrov je většinou plošina, případně mírně zvlněný. Střed jižní části tvoří vysočina, která přechází k plážím. Pobřeží ostrova je lemováno okouzlujícími písečnými plážemi, stovkami zátok a mokřady. Nejvyšší horou Srí Lanka zájezdu je Mt. Pidurutalaga měřící 2543 m. Tu najdete u oblíbeného střediska v horách - Nuwara Eliya.

Exotika s CK Viamare

Srí Lanka je silně založený náboženský stát, který nabízí spoustu atraktivit pro návštěvníky. Největším městem státu je Colombo, kde na vás dýchne místní architektura a vřelost místních obyvatel. Na Srí Lanka zájezdu na vás čekají příznivé ceny, výhodou je také smlouvání s místními obyvateli. Neváhejte a vydejte se za exotikou!

Zájezd Srí Lanka – nezapomenutelný tropický ráj

Srí Lanka zájezdy – to jsou úchvatné písčité pláže, přátelští lidé, výborné jídlo, památky, nádherná architektura a zachovalá příroda! Udělejte si o tomto tropickém ráji svůj obrázek. Vydejte se s CK Viamare za svým snem!

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Srí Lanka zájezdu!

 

Návrat do kategorie Ubytování, cestování

Zájezdy Srí Lanka
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu