Tandem seskok padákem

Za nevšedními adrenalinovými zážitky do výšin. Prožijte úžasný pocit volnosti.
Vzneste se s námi a vyzkoušejte jedinečný tandem.

Vydejte se za zážitky tandemu

Skoky se provádí z výšky 3000 - 4000 metrů. Nemáte se čeho obávat. Naši kvalifikovaní a speciálně vycvičení instruktoři s osvědčením o tandemovém skákání, jsou připraveni být vám v oblacích maximální oporou. Výstroj pro tandem je pokaždé pečlivě kontrolována a bezpečně nachystána pro vaše maximální bezpečí a nenáročnou přípravu. Instruktor tandemu vždy vše a s důrazem na detail zajistí. Poté se bez obav můžete vydat letecky vzhůru, kompletně připraveni na seskok.

Proleťte se tandemem v oblacích

Tandem je parašutistickým seskokem současně se zkušeným instruktorem. Letadlem vás vyneseme vysoko do oblak. Váš seskok padákem začíná volným pádem při rychlosti cca 200 km/hod. Poté, co se rozevře padák, jej můžete zkusit vlastnoručně ovládat. O hladké přistání zpět na pevné zemi v areálu letiště se postará váš školený instruktor tandemu. Tandem lze zajistit pro jednotlivce i skupiny. Získat můžete také certifikát o absolvování skoku tandemem.

Vyzkoušejte tandem s vaším instruktorem

Pořiďte svým blízkým či kamarádům dárkový poukaz na seskok tandemem, ať si užijí spoustu adrenalinu a zábavy. Vyzkoušejte s námi tento zajímavý zážitek plný vzrušení a emocí. Výjimečná zkušenost plná vzrušení je tu pro každého z vás. Objednejte si tento jedinečný zážitek na našich internetových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz.
 

Návrat do kategorie Záliby, koníčky, zábava

Tandem seskok padákem
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu