Balanční podložka

Nebaví Vás stereotypní cvičení a musíte se k cvičení přemlouvat? Balanční podložka je nový zábavný způsob cvičení! Neváhejte a objednejte si víceúčelovou balanční a masážní pomůcku v e-shopu www.modom.cz. S touto pomůckou můžete procvičit celé tělo. Zpevněte si pravidelným balancováním svaly kolem páteře, svalstvo stehen, hýždí a lýtek. Vytvarujte si s balanční pomůckou postavu dle Vaší představy!

                                        S balanční podložkou od Modom Vás cvičení bude bavit!

Cvičení s balanční podložkou

Cvičení s balanční podložkou bude zábavné pro Vás i Vaše přátele. Součástí balení je pumpička, kterou můžete měnit objem balanční podložky. S méně nafouknutou balanční podložkou docílíte náročnějšího cvičení a naopak. Můžete si tedy podložku přizpůsobit své kondici a síle. Pořiďte si i Vy balanční podložku na www.modom.cz za skvělé ceny!

Způsoby cvičení s balanční podložkou

Stáním a balancováním na podložce posilujete nejen svalstva stehen a lýtek, ale i kotníků. Balancovat při sezení můžete kdekoliv - na židli, v kanceláři i doma. Tímto způsobem balancování zpevňujete záda! S balanční podložkou můžete zlepšit běžné cviky! Obtížnost cviků záleží pouze na Vás, jak moc balanční podložku nafouknete. Čím je objem podložky menší, tím náročnější bude cvičení!

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Balanční podložka
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu