Barevné kontaktní čočky

Někdy člověk zatouží např. po změně svého vzhledu, chce se něčím najednou odlišit od ostatních či od své minulosti. Dnes již není žádný problém na delší dobu či jen na chvíli nechat si změnit barvu vašich očí na vaši vysněnou modrou či zelenou. Tuto možnost vám nabízí eiffel optic díky barevným kontaktním čočkám. Barevné kontaktní čočky můžete zakoupit buď v našich 24 prodejnách nebo přímo online v našem eshopu.


Rádi vám poradíme


Nabízíme vám širokou paletu barev kontaktních čoček. Nechte si poradit od odborníků v eiffel optic a přijďte si barevné kontaktní čočky nejprve vyzkoušet do našich poboček po celé ČR. Naši specialisté se o vás postarají a poradí vám ohledně správné aplikace a použití čoček. Pokud kontaktní čočky již nosíte, máme pro vás variantu dioptrických barevných čoček a pro ty ostatní možnost vybrat si nedioptrické kontaktní čočky, které pouze pozmění vaši barvu na party či společenskou událost.


Požadujete výraznější změnu?


Barevnými kontaktními čočkami
je možné buď jen jemně změnit současnou barvu vašich očí pomocí tzv. tónovacích kontaktních barevných čoček. Takto lze měnit zejména odstíny modré a zelené. Také je možné aplikovat si kontaktní čočky, které mají zcela odlišnou barvu vašich očí a překryjí jí dokonale. Nabídka u eiffel optic je opravdu široká, nabízíme např. barevné čočky fialové, modré, oříškové, červené, perlové, zelené a černé. Vyberte si jednodenní či měsíční čočky, které promění váš osobitý vzhled.
 

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Barevné kontaktní čočky
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu