Ergonomické pomůcky

Sedavá zaměstnání většiny z nás mohou způsobovat nepříjemné bolesti zad nebo hlavy. Přitom dopřát si úlevu můžete snadno a za pár korun. Používáním ergonomických pomůcek si výrazně ulevíte od nepříjemných bolestí a zvýšíte tak i svoji výkonnost.

Stolek pro práci s notebookem

Využíváte při práci notebook? Práce s ním vás ohýbá do nepřirozených pozic, záda se kroutí, hlava se ohýbá a vás bolí za krkem a ramena až na lopatky. Ptáte se, co s tím? Ergonomické pomůcky nabízí kvalitní stolek pod notebook. Tato ergonomická pomůcka je velice vkusná a elegantní a navíc zabrání nepřirozenému sklonu těla při práci.

Další ergonomické pomůcky

K práci s počítačem máme i další ergonomické pomůcky, jako je například podpěrka předloktí – ta zabrání bolestem za krkem a i bolestem ramen. Dále můžete využít praktickou podložku pod nohy, zamezíte tak nezdravému nahromadění krve v nohách a jejich následnému otékání nebo nepříjemnému chladu.

Dopřejte si pohodlí

Správná poloha při relaxaci i práci se vám bude snadněji udržovat při používání ergonomických pomůcek. Nahlédněte do nabídky Modom.cz! Nabízíme i ergonomické polštáře. Tyto polštáře jsou vhodné i pro osoby s poruchou hybnosti horních i dolních končetin.

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Ergonomické pomůcky
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu