Kontaktní čočky měsíční

Nosíte pravidelně kontaktní čočky? Vyberte si kontaktní čočky měsíční! Effel optic nabízí zcela nové typy kontaktních čoček, které vám zajistí pohodlí a zabrání pocitu vysušeného oka. Nahlédněte do našeho katalogu a vyberte si kontaktní čočky za skvělé ceny.

Od jednodenního až po měsíční nošení

Nejjednodušší kontaktní čočky jsou čočky jednodenní. Zajistí vám příjemný pocit od rána do večera. Těm, kteří se nechtějí zdržovat každodenní vyjímáním čoček, nabízíme nově i kontaktní čočky měsíční. Bližší informace se dozvíte přímo na pobočkách eiffel optic, které najdete po celé ČR. Náš personál vás odborně poučí o nošení těchto převratných čoček.

Moderní technologie

Kontaktní čočky měsíční zajistí skvělou viditelnost. Dostatečně propouští kyslík a zvlhčují vaše oko. Čočky se vyrábí moderními technologiemi z hydrgelového materiálu. Skvěle se přizpůsobí a zabraní podráždění oka. Čočky mají i ochranný UV filtr a i při nízké viditelnosti zajistí ostré vidění.

Komplexní služby

Eiffel optic dbá na péči o zákazníky. Pracovníci na všech 24 pobočkách vás poučí o používání a údržbě kontaktních čoček měsíčních a doporučí vám vhodné příslušenství. Užitečné informace se dozvíte i na webových stránkách, jejichž součástí je i e-shop

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Kontaktní čočky měsíční
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu