Masti pro Vás

Regenerace pokožky, hojivé či inhalační účinky, to vše přináší svým zákazníkům internetový obchod Modom v sekci masti. Pečujte i vy o své tělo s produkty z našeho bohatého sortimentu.

Vyberte si masti, které vyřeší vaše problémy

Mast se užívá vždy zevně a působí velmi účinně. Kvalita mastí závisí na vyváženosti složení bylin, dále masťového základu, kterým může být bílá vazelína či bambucké máslo. Masti z naší nabídky se ideálně hodí na poranění, podrážděnou pleť, regeneraci jizev, drobných popálenin i omrzlin či na popraskané rty. Vyzkoušejte jejich blahodárné účinky na vlastní kůži.

Hojivá a voňavá měsíčková mast

Objednejte si mast měsíčkovou, která je doporučována, jak pro novorozence, tak dospělé. Skládá se z měsíčku lékařského s příměsí kalcia. Svým vysokým podílem čerstvých květů napomáhá velmi rychle hojit poraněná místa.

Protáhněte dýchací cesty tradiční čínskou mastí

Masti obsahují všechny potřebné látky také k zamezení neurologických problémů, bolestí hlavy, rýmy či jako prostředek pro masáž těla. Dále vám nabízíme čínskou mast, která je vhodná k odbourávání migrén, ucpaného nosu, nachlazení či bolesti kloubů, která svým aroma a složením zlepší vaše dýchání a uvolní napjatá místa vašeho těla.

           Masti, mastičky na www.modom.cz jsou ihned k odběru v nejvyšší kvalitě a za výhodné ceny!

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Masti pro Vás
Tvorba webových stránek a SEO od Stylového webu